Samsung H4570 (32 Inch) HD Smart TV Tizen OS | UA32H4570F
Product Code UA32H4570F
Only 1 Left
  • M.R.P.:
  • Joy Price:
  • 17,000 Free Delivery
  • You Save:
  • 2,900 (14%)
    Inclusive of all taxes
Get it between May 16 to May 18
offers Save Extra with 3 offers
GST Invoice: Get GST invoice and save up to 28% on business purchases.
Key Features
  • 32 inch Display
  • Resolution HD (1,366 x 768)
  • Hyper Real
  • OTS Lite
  • Samsung Knox Security
  • Samsung Tizen OS
  • Read more...
With Exchange
Up to 1,000.00 off
Exchange Offers
Delivery
General Features
Brand
Samsung
Model Number
UA32H4570F
Model Series
H4570
Resolution
HD (1,366 x 768)
Product Dimensions
Dimensions (W x H x D) (mm)
716.4 x 430.5 x 78.7 mm
Product Weight
3.8 kg
Screen Specifications
HDR
HDR
HDMI
2
Screen Size in Inches
32 Inch
Display Type
LED
Screen Size (cm)
81.28 cm
Refresh Rate
50 Hz